Сегодня: Понедельник, 23 Май 2022

Полезные ресурсы


   

Як обрати холодильник для кухні

15.09.2020

Холодильники – обов’язковий елемент будь-якого будинку. Вони впливають на якість та свіжість продуктів, а також на гаманець їх власника, тому що постійно використовують електроенергію. Виробники пропонують великий вибір моделей, що залежить від планування кухні та потреб користувача.

Перш ніж обрати холодильник, потрібно визначитись із його типом. Сучасний ринок пропонує такі варіанти:

- side-by-side: основна їх перевага – більший розмір, два відділи, що знаходяться поруч – один для заморожування, інший – для охолодження;

- багатодверний: мають відділення для заморожування з 1 або 2 камерами знизу та холодильне відділення з 2 дверцятами зверху. Цей тип підходить для великих родин;

- вбудований: призначений для вбудовування в кухонну шафу;

- двокамерний: складається з двох відділень і займає менше місця;

- однокамерний: класичний тип, що має лише холодильне відділення або додатково невелике морозильне;

- шафа-вітрина: призначена для невеликих кухонь.

Велика побутова техніка в інтернет-магазині 33/2 по дуже приємним цінам. Можна обрати холодильники з різним об’ємом холодильної камери: 23, 48, 106, 130, 181, 290, 350 чи 385 л. Морозильна камера може бути відсутня. Також потрібно обрати висоту, глибину та широту, колір холодильника, що гармонійно підійдуть до дизайну та розмірів кухні. Важливо переконатися, що дверцята холодильника можна без зусиль відчинити і зачинити, а його технічні характеристики відповідають бажанням покупця.

У каталозі нашого магазину великий вибір холодильників та морозильні камери за доступними цінами. Завжди в наявності широкий модельний ряд техніки різних брендів - від бюджетних моделей до преміальних варіантів. Тому кожен клієнт зможе вибрати холодильник, що задовольняє його фінансовим можливостям і вподобанням по дизайну і технічним характеристикам.

Всі представлені в каталозі холодильники - це офіційні моделі виробників з відповідними сертифікатами якості та безпеки. Кожен холодильник має заводську гарантію.